POWRÓT NA HOME

Branże i usługi


Strona główna Branże i usługi Ubezpieczenia na rynkach międzynarodowych

Globalne środowisko stale się rozwija i przynosi wiele złożonych wyzwań oraz zagrożeń. Przedsiębiorcy zastanawiają się nad potencjalnymi korzyściami dla prowadzonej przez nich działalności wynikającymi z trwającej na rynku walki pomiędzy ubezpieczycielami o zakres i koszt oferowanego ubezpieczenia. Firmy dążą również do przyspieszenia procesów zawierania umów.

Zespół BTTN dedykowany aranżowaniu programów międzynarodowych oferuje indywidualnie dopasowane innowacyjne rozwiązania z zakresu transferu ryzyka, które chronią przed potencjalnie kosztownymi zdarzeniami szkodowymi. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje m.in.: ocenę ryzyka, dostarczanie niezbędnych informacji na temat rynku ubezpieczeniowego oraz prowadzenie negocjacji z ubezpieczycielami.

Specjaliści BTTN posiadają bogate doświadczenie oraz szeroką wiedzę na temat zarządzania ryzykiem majątkowym, odpowiedzialności cywilnej, terroryzmu, a także zagrożeń charakterystycznych dla sektora wydobywczego, energetycznego i wielu innych. Stały kontakt z największymi międzynarodowymi zakładami ubezpieczeń pozwala bezpośrednio negocjować warunki ubezpieczenia naszych Klientów z najważniejszymi na danym rynku ubezpieczycielami.