POWRÓT NA HOME

Branże i usługi


Strona główna Branże i usługi Odpowiedzialność cywilna

Wiele firm musi się zmagać się z coraz bardziej złożoną odpowiedzialnością za szkody powstałe w wyniku eksploatacji niebezpiecznych dla otoczenia urządzeń lub posługiwania się nimi do realizacji własnych interesów (tzw. „odpowiedzialność na zasadzie ryzyka”). Problematyczną kwestią są również zmieniające się przepisy prawne oraz rosnące koszty odszkodowań.

BTTN oferuje kompleksowe analityczne wsparcie, które pomaga usprawniać aktywność biznesową naszych Klientów i jednocześnie zmniejszyć ich całkowity koszt ryzyka i wynegocjowanie lepszych warunków bieżącego programu ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej.

Naszym celem jest świadczenie konkurencyjnych na rynku usług z zakresu zarządzania ryzykiem, usprawnianie procesów administracyjnych, opracowywanie strategii związanych z alokacją kosztów oraz dostarczanie szczegółowych informacji na temat budżetowania.

Współpraca z BTTN zapewnia: obniżenie całkowitego kosztu ryzyka, usprawnienie procesu wypłacania odszkodowań, gwarancję zgodności wszelkich procesów z regulacjami międzynarodowymi oraz odpowiednie zabezpieczenie przed potencjalnymi zdarzeniami szkodowymi.