POWRÓT NA HOME

Likwidacja szkód


Strona główna Likwidacja szkód

Brokerzy BTTN zarządzają całym procesem likwidacji szkód, dbamy o to żeby ten newralgiczny proces dla naszych klientów przebiegał w sposób szybki i efektywny przy minimalnym ich zaangażowaniu. Posiadamy doskonałe relacje z osobami decyzyjnymi ds. likwidacji szkód i rzeczoznawcami, przez co proces likwidacji szkód przebiega bardzo szybko.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie i specjalistyczne doradztwo na każdym etapie likwidacji szkody. Na bieżąco informujemy Klientów o postępach prowadzonych w procesie likwidacji działań. Dedykowany likwidator szkód odpowiada za ciągłość komunikacji pomiędzy wszystkimi zaangażowanymi w proces stronami, zgłoszenie do ubezpieczyciela wszelkich zdarzeń szkodowych, sprawną koordynację procesu likwidacji oraz zapewnienie merytorycznego wsparcia w przypadkach wymagających wnikliwej analizy.

Wierzymy, że szeroki wachlarz oferowanych przez BTTN usług, obejmujący zarządzanie szkodowością, konsulting spełnia oczekiwania Klientów w zakresie kompleksowej likwidacji szkód.