POWRÓT NA HOME

O nas


Strona główna O nas Działalność społeczna

Firma BTTN doceniła sukcesy młodych szczypiornistów z Kalisza i ufundowała stroje dla UKS Nike Kalisz.

Młodzi szczypiorniści UKS Nike Kalisz awansowali do finału Mistrzostw Wielkopolski w kategorii chłopców. To wydarzenie bez precedensu, bo wcześniej w tej grupie wiekowej kaliski zespół nigdy nie dotarł do decydującej fazy rozgrywek w województwie. - Pracowaliśmy na ten sukces trzy lata - nie ukrywa trener Mateusz Różański.

W Uczniowskim Klubie Sportowym "Nike" szkolenie w zakresie piłki ręcznej trwa od wielu lat, ale do tej pory sukcesy odnosiły przede wszystkim drużyny młodzików i juniorów młodszych. Teraz w kaliskim klubie rośnie kolejna zdolna grupa, która wartościowe wyniki notuje już w zmaganiach dzieci-chłopców.

W grupie eliminacyjnej, składającej się z czterech turniejów, kaliszanie okazali się lepsi od UKS 46 I Poznań, SSRiR Start Konin i KS Polonia Środa Wlkp., dzięki czemu awansowali do półfinału Mistrzostw Wielkopolski. Turniej na tym szczeblu rozgrywek odbył się w piątek w Wągrowcu. Tam podopieczni trenera Różańskiego pokonali miejscową Nielbę, a także ekipę UKS Spartanie Jerka, co było dla nich przepustką do turnieju finałowego.

Kibicujemy dalszym sukcesom drużyny.

Od początku swojej działalności BTTN angażuje się w działania wspierające DOMY DZIECKA na terenie Wielkopolski.

Podejmujemy różne działania - niektóre z nich angażują naszych pracowników w ich wolnym czasie, inne polegają na przekazywaniu pomocy rzeczowej lub wspieraniu finansowym z budżetu firmy.